•        Fri frakt vid köp över 2000 kr
  • Leverans inom 1-3 dagar*
  • 14 dagars öppet köp
  • Handla tryggt & Säkert
  • Support: support@psofsweden.se / 0155 - 48 07 55
Sök:
På svenska In English
Priser i: 

Personerna bakom PS

Det är vi som driver PS, det är vi som lägger ner vår själ och vårt hjärta i att ta fram nya, spännande produkter och att ge dig som kund den bästa möjliga kundupplevelsen.

Tveka inte att kontakta oss.

Karin Bjärle
VD och Grundare
karin@psofsweden.se
0155 - 48 07 55 (Växel)
073 - 069 59 26

Anna Berg
Designer
anna@psofsweden.se
0155 - 48 07 55 (Växel)
073 - 589 61 36

Jenny Nilsson-Muskos
Ansvarig Kundsupport
jenny@psofsweden.se
0155 - 48 07 55 (Växel)
073 - 142 31 49
Maja Lindh
Kundsupport
maja@psofsweden.se
0155 - 48 07 55 (Växel)
073 - 142 31 49

Sara Hellner
Säljansvarige, USA
sara@psofsweden.se
+1 404 414 8464

Randi Phillip
Kundsupport, USA
randi@psofsweden.se 
+1 505 803 4151

 

Om oss

PS of Sweden är världsledande inom design och produktion av anatomiska träns. Vi erbjuder även en lång rad andra egenutvecklade, unika produkter till ryttare och hästar som säljs över hela världen.

Till toppen